Uygulamalarımız

Botoks

Botoks

Üst yüz botoks uygulaması botoksun en çok uygulandığı alanlardan ve yöntemlerden birisidir. Bu metot botoksun ortaya çıktığı ilk zamanlardan itibaren gerçekleşir. Şüphesiz yüzümüz, kişilerin dikkatini çeken ilk alandır. Bu yüzden estetik görünüme sahip olması amacıyla botoksun uygulaması yapılır.

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı Eyeliner

Kalıcı eyeliner uygulaması estetik görünüm ve pratik kullanım açısından çok fazla tercih edilen kalıcı makyaj uygulamalarından biridir. Bu uygulama ile göze şekil verirken daha çarpıcı ve belirgin bakışlara sahip olmanıza yardımcı olmaktadır.

Kalıcı Dipliner

Kalıcı Dipliner

Her kadın bakışlarının güzel ve etkileyici olmasını ister. Makyaj, kadınların kendilerini bakımlı ve mutlu hissettikleri en önemli uygulamadır. Geçmişten beri kadınların geç hazırlanmalarından yakınılır ve bahsedilir durur. Araştırmalara göre kadınlar yaşamları boyunca makyaj için harcadıkları zaman yaklaşık 2 yıldır. Bu sürenin fazlası göz makyajı yaparken harcanıyor olabilir. 

Dudak Dolgusu

Dudak Dolgusu

Dudakların yeniden biçimlendirilmesi ve doğru oranlarda büyütülmesi amacıyla dudağın belli noktalarına dolgu maddesi enjekte edilmesi işlemine dudak dolgusu denir. Tüm dolgu uygulamaları içerisinde iyi uygulayıcıyla bilgisiz uygulayıcıyı birbirinden en iyi ayıran uygulama budur.

Dudak Renklendirme

Dudak Renklendirme

Tek bir güzellik standardı olmasa da, kadınlar artık daha dolgun ve daha belirgin dudaklardan hoşlanmaktadır. Kalıcı dudak renklendirme uygulamasının devreye girdiği yer de burasıdır! Eskiden, kadınlar dudaklarının daha iyi görünmesini sağlamak için dermal dolgu maddeleri veya dudak kalemi gibi kozmetik çözümler kullanırdı.

G5 Bölgesel Zayıflama

G5 Bölgesel Zayıflama

Medikal estetik alanında yaşanan teknolojik gelişmeler estetik görüntüye önem veren kişiler tarafından büyük bir öneme sahiptir. Özellikle kilo problemi yaşayan bayanlar uyguladıkları diyet programları ve yaptıkları spor faaliyetlerine rağmen bölgesel yağlanma konusunda olumlu bir netice elde edemedikleri takdirde farklı yöntemler kullanmayı tercih ederler.

İpek Kirpik

İpek Kirpik

Bakışlarınız anlam kazansın! Gözlerinize zarar vermeyecek antialerjenik ürünlerle yapılan ipek kirpik uygulaması makyaja gerek kalmadan daha etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek kendi kirpiklerinize eklenir. Yoğunluğu ve uzunluğu isteğinize bağlı olarak göz yapınıza en uygun şekilde tasarlanır.

Lifting

Lifting

Kirpik Lifting içeriğinde argan yağı, proteinler, keratin ve vitaminler ile kirpikleri güçlendiren ve besleyen, hidrolize keratin bir maskedir. Besleyici maske, kirpikleri keratin ile doldurarak kirpikleri daha kalın, dolgun ve daha uzun hale getirir. Bu uygulama kirpikleri daha güçlü, daha uzun ve daha kıvrık hale getirir. Doğal kirpiğinizi x2 kat daha uzun gösterir.

Kaş Laminasyonu

Kaş Laminasyonu

Kaşın formunu değiştirerek yeni bir kaş formu ve hacim kazandırarak efective bir görünüm sağlar. Bu işlem aşağıya doğru düşük, içten kıvrılan sert dokuda kıl yapısına sahip, kısa oldukça gür ama üste doğru kalkmayan kaş yapıları için kaşı istediğimiz yöne getirerek düzgün bir forma sokmamıza yardımcı olur. 

Dövme Silme

Dövme Silme

Lazerle dövme silme , uzun yıllardan bu yana uygulanan teknolojik operasyonlar arasında yer alıyor. Büyük bir heyecanla yaptırılan dövmeler bazı durumlarda sildirilmek istenebiliyor.

Kalıcı geri döndürülemez dövmelerde dahi etki eden Q-swıtch lazerle dövme silme tekniği ile istemediğiniz görüntülere veda edebilirsiniz.

Dövme

Dövme

Merkezimizde verdiğimiz hizmetler profesyonel ekipmanlar ve tek seferlik kullanılan sarf malzemeler ile icra edilir. Sağlık, stüdyomuzda taviz vermediğimiz yeğane alandır. Alanında uzman ekibimiz ile haylinizdeki dövmeyi tasarlayabilir veya dilediğiniz görseli dövme haline getirebiliriz.

Buhar Loop

Buhar Loop

Cildinizi kir ve toksinlerden arındırma konusunda yardımcı olan buhar, aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Siyah noktaları yumuşatacağından, siyah noktalara yapılan tedavilerden daha çok verim almanızı sağlar. Kan dolaşımını hızlandırarak cildin gençleşmesini sağlar.Cildinizi kir ve toksinlerden arındırma konusunda yardımcı olan buhar, aynı zamanda cildinizi nemlendirir. Siyah noktaları yumuşatacağından, siyah noktalara yapılan tedavilerden daha çok verim almanızı sağlar. 

Dermapen

Dermapen

Dermapen uygulaması cilt sorunlarını tedavi etmek ve ameliyatsız cilt gençleştirmek için kullanılan adını cihazın adından alan bir uygulamadır. Cildinizdeki sivilce lekelerinden kurtulmak ve renk eşitsizliğini düzenlemek için Dermapen yaptırabilirsiniz.

0

Uzman

0

Mutlu Müşteri

0

Farklı Uygulama

0

Memnuniyet