İpek Kirpik

Bakışlarınız anlam kazansın! Gözlerinize zarar vermeyecek antialerjenik ürünlerle yapılan ipek kirpik uygulaması makyaja gerek kalmadan daha etkileyici bakışlara sahip olmanızı sağlar. Saf ipekten elde edilen kirpikler, gözlerin yapısına uygun olarak tek tek kendi kirpiklerinize eklenir.Yoğunluğu ve uzunluğu isteğinize bağlı olarak göz yapınıza en uygun şekilde tasarlanır.

Neden İpek Kirpik?

Makyajın yarattığı ağırlık hissini veya takma kirpiklerin neden olduğu batma hissini sevmeyenler için oldukça faydalı bir yöntemdir. İpek kirpikler gerçek kirpik yapısına en fazla benzeyen ipekten yapıldığı için oldukça doğal görünür bu sebeple ipek kirpik tercih sebebidir.

Kirpiklere her gün rimel sürülmesi gereksinimini ortadan kaldırdığı için bile sağlıklı olduğunu söylemek mümkündür. İpek kirpikler sayesinde kirpikleriniz sürekli kimyasallara maruz kalmaz. İpek kirpikler deniz ya da havuz suyuyla temas etmesi halinde deforme olmaz, özel olarak bir bakıma ihtiyaç duymaz. Böylece yaz tatili için suya dayanıklı bir maskara arayışına da gereksinim duyulmaz.

Bize ulaşın

  • Millet Mah. 2. Vatan Cad. 329/A Yıldırım/BURSA
  • +90 224 351 27 54
  • +90 506 100 27 54
  • info@aslikocabas.com